Quote:
Originally Posted by Wetdogeared
My dad used to go up to the cheese factory and pick up a 5 pound bag. It lasted about 10 minutes in a household with 9 people.
WDE. (it was inexpensive back then)
|
Heh! A 5 poud bag will run you almost a $100 these days!